Token authentication (6.x-1.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Body
cs: Text

en: user
cs: uživatel

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Token actions
cs: Token akce

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: User text
cs: Uživatelský Text:
