Token authentication (6.x-1.6) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Body
it: Corpo

en: user
it: utente

en: Cancel
it: Annulla

en: Token actions
it: Azioni simboli

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione
