Toolbar (6.x-2.1-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Операции

en: Overview
bg: Преглед

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Path
bg: Път

en: Shortcuts
bg: Преки пътища

en: List links
bg: Списък с линкове

en: list links
bg: списък с линкове

en: edit set name
bg: промени въведеното име

en: Add shortcut set
bg: Добави пряк път
