Toolbar (6.x-2.1-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: delete
he: מחק

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Overview
he: סקירה

en: Login
he: התחבר

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Path
he: מיקום

en: Logout
he: יציאה

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: List links
he: רשימת הקישורים

en: list links
he: הצגת קישורים

en: Hello <strong>!username</strong>
he: שלום <strong>!username</strong>

en: Choose a set of shortcuts to use
he: בחרו סט קיצורי הדרך שישמש אתכם

en: Change set
he: שינוי הסט

en: edit set name
he: עריכת שם הסט

en: Add shortcut set
he: הוספת סט של קיצורי דרך
