Toolbar (6.x-2.1-alpha1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Overview
ja: 概観

en: Login
ja: ログイン

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Path
ja: パス

en: Logout
ja: ログアウト

en: Shortcuts
ja: ショートカット

en: List links
ja: リンクの一覧

en: Toolbar
ja: ツールバー

en: list links
ja: リンク一覧

en: Choose a set of shortcuts to use
ja: 使用するショートカットセットを選択

en: Choose a set of shortcuts for this user
ja: このユーザーのショートカットセットを選択

en: Change set
ja: セットの変更

en: Are you sure you want to delete the shortcut %title?
ja: ショートカット %title を本当に削除しますか？

en: Edit shortcut
ja: ショートカットを編集

en: Delete shortcut
ja: ショートカットを削除

en: edit set name
ja: セット名を編集

en: Create new set
ja: 新しいセットを作成

en: Add shortcut set
ja: ショートカットセットを追加
