Toolbar (6.x-2.1-alpha1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Logout
km: ចេញ

en: Shortcuts
km: ផ្លូវ​កាត់

en: List links
km: តំណ​បញ្ជី

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍

en: list links
km: រាយ​តំណ

en: Choose a set of shortcuts to use
km: ជ្រើស​សំណុំ​ផ្លូវ​កាត់​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ

en: Choose a set of shortcuts for this user
km: ជ្រើស​សំណុំ​ផ្លូវ​កាត់​សម្រាប់​អ្នក​ប្រើ​នេះ​

en: Change set
km: ផ្លាស់​ប្តូរ​សំណុំ

en: Are you sure you want to delete the shortcut %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ផ្លូវ​កាត់​ឬ?

en: Edit shortcut
km: កែ​សម្រួល​ផ្លូវ​កាត់

en: Delete shortcut
km: លុប​ផ្លូវ​កាត់​

en: edit set name
km: កែសម្រួល​ឈ្មោះ​សំណុំ

en: Create new set
km: បង្កើត​សំណុំ​ថ្មី

en: Add shortcut set
km: បន្ថែម​សំណុំ​ផ្លូវកាត់
