Toolbar (6.x-2.1-alpha3) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: احفظ الإعدادات

en: delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Overview
ar: عرض عام

en: default
ar: المبدئي

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استورد

en: Save
ar: احفظ

en: Path
ar: المسار

en: Logout
ar: خروج

en: Shortcuts
ar: الاختصارات

en: List links
ar: سرد الروابط

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات

en: list links
ar: سرد الروابط

en: Choose a set of shortcuts to use
ar: اختر مجموعة اختصارات لاستخدامها

en: Choose a set of shortcuts for this user
ar: اختر مجموعة اختصارات لهذا المستخدم

en: Change set
ar: تغيير المجموعة

en: Are you sure you want to delete the shortcut %title?
ar: هل أنت متأكد من حذف الاختصار %title؟

en: Edit shortcut
ar: تعديل اختصار

en: Delete shortcut
ar: حذف اختصار

en: edit set name
ar: تعديل اسم المجموعة

en: Add shortcut set
ar: إضافة مجموعة اختصارات
