Toolbar (6.x-2.1-alpha3) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Register
ca: Registra

en: Operations
ca: Operacions

en: Overview
ca: Resum

en: Login
ca: Entrada

en: default
ca: predeterminat

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Logout
ca: Sortir

en: Shortcuts
ca: Accessos directes

en: Data
ca: Dades

en: List links
ca: Llista els enllaços

en: Toolbar
ca: Barra d'eines

en: list links
ca: llista els enllaços

en: Hello <strong>!username</strong>
ca: Hola <strong>!username</strong>

en: Choose a set of shortcuts to use
ca: Escolliu un conjunt d'accessos directes a utilitzar

en: Choose a set of shortcuts for this user
ca: Escolliu un conjunt d'accessos directes per aquest usuari

en: Change set
ca: Canvia el conjunt

en: Are you sure you want to delete the shortcut %title?
ca: Esteu segur de voler eliminar l'enllaç directe %title?

en: Edit shortcut
ca: Edita l'accés directe

en: Delete shortcut
ca: Elimina l'accés directe

en: edit set name
ca: edita el nom del conjunt

en: Add shortcut set
ca: Afegeix un conjunt d'enllaços directes

en: administer shortcuts
ca: administra els accessos directes
