Toolbar (6.x-2.1-alpha3) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Login
el: Είσοδος

en: default
el: προεπιλογή

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Shortcuts
el: Συντομεύσεις

en: List links
el: Λίστα στοιχείων

en: Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων

en: list links
el: λίστα στοιχείων

en: Choose a set of shortcuts to use
el: Επιλέξτε το σετ συντομεύσεων που θα χρησιμοποιήσετε

en: Choose a set of shortcuts for this user
el: Επιλέξτε ένα σετ συντομεύσεων για αυτόν το χρήστη

en: Change set
el: Αλλαγή σετ

en: Are you sure you want to delete the shortcut %title?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε τη συντόμευση %title;

en: Edit shortcut
el: Επεξεργασία συντόμευσης

en: Delete shortcut
el: Διαγραφή συντόμευσης

en: edit set name
el: επεξεργασία ονόματος σετ

en: Add shortcut set
el: Προσθήκη σετ συντομεύσεων
