Toolbar (6.x-2.1-alpha3) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Operations
ky: Аракеттер

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
