Toolbar (6.x-2.1-alpha3) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Shortcuts
my: Shortcut များ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: List links
my: Link များစာရင်း
