Toolbar (6.x-2.1-alpha3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Import
ne: आयात गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस
