Toolbar (6.x-2.1-alpha3) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить настройки

en: delete
ru: удалить

en: Register
ru: Зарегистрироваться

en: Operations
ru: Действия

en: Overview
ru: Просмотр

en: Login
ru: Войти

en: default
ru: стандартно

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Import
ru: Импорт

en: Save
ru: Сохранить

en: Path
ru: Путь

en: Logout
ru: Выйти

en: Shortcuts
ru: Ярлыки

en: Data
ru: Данные

en: export
ru: экспорт

en: List links
ru: Ссылки

en: Toolbar
ru: Кнопки

en: list links
ru: список ссылок

en: Hello <strong>!username</strong>
ru: Добро пожаловать <strong>!username</strong>

en: Choose a set of shortcuts to use
ru: Наборы ярлыков

en: Change set
ru: Сохранить

en: Are you sure you want to delete the shortcut %title?
ru: Удаление ярлыка «%title»

en: Edit shortcut
ru: Правка ярлыка

en: Delete shortcut
ru: Удалить ярлык

en: edit set name
ru: изменить название

en: Add shortcut set
ru: Добавить набор
