Toolbar (6.x-2.1-beta1) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Title
af: Titel

en: toolbar
af: Nutsbalk

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Overview
af: Oorsig

en: Login
af: Gebruiker

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Role
af: Rol

en: Shortcuts
af: Kortpaaie

en: Delete role
af: Wis rol uit
