Toolbar (6.x-2.1-beta1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: disabled
ast: desactiváu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: Role
ast: Rol

en: Logout
ast: Zarrar sesión
