Toolbar (6.x-2.1-beta1) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: toolbar
cs: lišta nástrojů

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Register
cs: Registrovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: disabled
cs: vypnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: Login
cs: Přihlásit se

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Edit
cs: Upravit

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: Delete role
cs: Smazat roli

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '@link_path' je neplatná, nebo k ní nemáte přístup.

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Hello <strong>!username</strong>
cs: Ahoj <strong>!username</strong>

en: Add shortcut
cs: Přidat zkratku

en: Edit shortcut
cs: Upravit zkratku

en: Delete shortcut
cs: Smazat zkratku

en: The configuration have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.
