Toolbar (6.x-2.1-beta1) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: toolbar
hr: alatna traka

en: Save configuration
hr: Spremi konfiguraciju

en: delete
hr: izbriši

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Izbriši

en: Operations
hr: Operacije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Overview
hr: Pregled

en: Login
hr: Prijava

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Konfiguracija je spremljena.

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Role
hr: Uloga

en: Logout
hr: Odjavi

en: Shortcuts
hr: Prečaci

en: Delete role
hr: Izbriši ulogu

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hr: Putanja '@link_path' ili je neispravna ili vi nemate dozvolu za pristup.

en: Add shortcut
hr: Dodaj prečac

en: Edit shortcut
hr: Uredi prečac

en: Delete shortcut
hr: Izbriši prečac
