Toolbar (6.x-2.1-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busek

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: disabled
jv: mati

en: Overview
jv: sekilas tampilan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi wis disimpen

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Role
jv: Aturan

en: Logout
jv: Metu

en: Shortcuts
jv: Dalan pintas

en: Delete role
jv: Mbusek aturan
