Toolbar (6.x-2.1-beta1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: toolbar
nl: werkbalk

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Register
nl: Registreren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Handelingen

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Overview
nl: Overzicht

en: Login
nl: Inloggen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Role
nl: Rol

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Delete role
nl: Rol verwijderen

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '@link_path' is ongeldig of u heeft er geen toegang toe.

en: export
nl: exporteer

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Add shortcut
nl: Snelkoppeling toevoegen

en: Edit shortcut
nl: Snelkoppeling bewerken

en: Delete shortcut
nl: Snelkoppeling verwijderen
