Toolbar (6.x-2.1-beta1) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: toolbar
pl: pasek narzędzi

en: Save configuration
pl: Zachowaj konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Register
pl: Utwórz konto

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Czynności

en: disabled
pl: wyłączone

en: Overview
pl: Przegląd

en: Login
pl: Logowanie

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zachowaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Role
pl: Ranga

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Toolbar settings
pl: Ustawienia paska narzędzi

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Delete role
pl: Usuń rangę

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka @link_path jest nieprawidłowa lub użytkownik nie posiada odpowiednich uprawnień.

en: export
pl: eksportuj

en: Toolbar
pl: Pasek administracyjny

en: Add shortcut
pl: Dodaj skrót

en: Edit shortcut
pl: Edycja skrótu

en: Delete shortcut
pl: Usuń skrót

en: list shortcuts
pl: lista skrótów

en: Add toolbar
pl: Dodaj pasek

en: Specify a title for this shortcut.
pl: Wprowadź tytuł dla tego skrótu.

en: Specify a path for this shortcut.
pl: Wprowadź ścieżkę dla tego skrótu.

en: Toolbars are a collection of links (shortcuts) used to navigate a website. The toolbars currently available on your site are displayed below.
pl: Paski narzędziowe to zbiory odnośników (skrótów) używanych do nawigacji po stronie. Dostępne w tej chwili paski wyświetlone są poniżej.

en: Remember to enable the toolbars per roles at the <a href="@settings">toolbar settings page</a>. You can also set toolbar per user basis at the Toolbar tab in user's profile page.
pl: Należy pamiętać o włączeniu pasków dla poszczególnych rang na <a href="@settings">stronie ustawień pasków narzędziowych</a>. Pasek można ustawiać również dla poszczególnych użytkowników w zakładce Pasek narzędziowy na stronie profilu użytkownika.
