Toolbar (6.x-2.1-beta2) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ
