Toolbar (6.x-2.1-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць наладкі

en: disabled
be: адлучана

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Weight
be: Вага

en: Path
be: Шлях

en: Delete role
be: Выдаліць статус

en: export
be: экспартаваць
