Toolbar (6.x-2.1-beta2) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: Shortcuts
bn: শর্টকাট সমূহ
