Toolbar (6.x-2.1-beta2) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: disabled
cy: analluog

en: Overview
cy: Arolwg

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Delete role
cy: Dileu swyddogaeth

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
cy: Mae llwybr '@link_path' un ai'n annilys neu nid oes gennych fynediad ato.
