Toolbar (6.x-2.1-beta2) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Title
da: Titel

en: toolbar
da: værktøjslinje

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Register
da: Opret konto

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: disabled
da: deaktiveret

en: Overview
da: Overblik

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: Role
da: Rolle

en: Logout
da: Log ud

en: Shortcuts
da: Genveje

en: Delete role
da: Slet rolle

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
da: Stien '@link_path' er ugyldig eller du har ikke adgang til den.

en: export
da: eksportér

en: Toolbar
da: Værktøjsbjælke

en: Hello <strong>!username</strong>
da: Hej <strong>!username</strong>

en: Add shortcut
da: Tilføj genvej

en: Edit shortcut
da: Redigér genvej

en: Delete shortcut
da: Slet genvej
