Toolbar (6.x-2.1-beta2) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: toolbar
et: tööriistariba

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: Login
et: Sisselogimine

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Role
et: Roll

en: Logout
et: Logi välja

en: Shortcuts
et: Otseviited

en: Delete role
et: Kustuta roll

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
et: Aadress '@link_path' on kas vale või sul puudub sellele ligipääs.

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Add shortcut
et: Lisa otseviide

en: Edit shortcut
et: Muuda otseviidet

en: Delete shortcut
et: Kustuta otseviide
