Toolbar (6.x-2.1-beta2) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: disabled
km: បិទ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Role
km: តួនាទី

en: Logout
km: ចេញ

en: Shortcuts
km: ផ្លូវ​កាត់

en: Delete role
km: លុប​តួ​នាទី

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
km: ​​​​​​​​​​​​​​​ផ្លូវ​ '@link_path' គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ឬ​អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​វា។

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍

en: Add shortcut
km: បន្ថែម​ផ្លូវ​កាត់

en: Edit shortcut
km: កែ​សម្រួល​ផ្លូវ​កាត់

en: Delete shortcut
km: លុប​ផ្លូវ​កាត់​
