Toolbar (6.x-2.1-beta2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
mn: '@link_path' зам нь хүчингүй эсвэл та ийшээ хандах эрх байхгүй.
