Toolbar (6.x-2.1-beta2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Overview
nn: Oversikt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Role
nn: Rolle

en: Delete role
nn: Slett rolle
