Toolbar (6.x-2.1-beta2) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: toolbar
sl: orodna vrstica

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: Login
sl: Prijava

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: Logout
sl: Odjava

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Delete role
sl: Izbriši vlogo

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica

en: Hello <strong>!username</strong>
sl: Pozdravljeni, <strong>!username</strong>
