Toolbar (6.x-2.1-beta2) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Title
sv: Titel

en: toolbar
sv: verktygsfält

en: Save configuration
sv: Spara inställningar

en: delete
sv: radera

en: Register
sv: Registrera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Overview
sv: Översikt

en: Login
sv: Logga in

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Role
sv: Roll

en: Logout
sv: Logga ut

en: Shortcuts
sv: Genvägar

en: Delete role
sv: Radera roll

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sv: Sökvägen '@link_path' är antingen ogiltig eller så har du inte behörighet till den.

en: export
sv: exportera

en: Toolbar
sv: Verktygsrad

en: Hello <strong>!username</strong>
sv: Hej <strong>!username</strong>

en: Add shortcut
sv: Lägg till genväg

en: Edit shortcut
sv: Redigera genväg

en: Delete shortcut
sv: Radera genväg
