Toolbar (6.x-2.1-beta2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تېما

en: Save configuration
ug: ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: This action cannot be undone.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ.

en: Delete role
ug: ئەزالارنى ئۆچۈرۈش
