Toolbar (6.x-2.1) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: Delete role
bo: འགན་ནུས་བསུབ་པ

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bo: སྦྲེལ་ལམ་@link_path་ནི་ཕན་ནུས་མེད་པའམ་ཁྱེད་ལ་སྤྱོད་དབང་མི་འདུག

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Toolbar
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ

en: Add shortcut
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཁ་སྣོན

en: Edit shortcut
bo: མགྱོགས་མཐེབ་བཟོ་བཅོས

en: Delete shortcut
bo: མགྱོགས་མཐེབ་སུབ་པ
