Toolbar (6.x-2.1) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: toolbar
gu: ઉપકરણ પટ્ટી

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Register
gu: નોંધણી

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Role
gu: હોદો

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: Delete role
gu: હોદાને કાઢી નાખો

en: Data
gu: માહિતી
