Toolbar (6.x-2.1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Title
hu: Cím

en: toolbar
hu: eszköztár

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: disabled
hu: tiltott

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Path
hu: Útvonal

en: Role
hu: Szerepkör

en: Toolbar settings
hu: Eszközsor beállítások

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Shortcuts
hu: Gyorshivatkozások

en: Delete role
hu: Szerepkör törlése

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hu: „@link_path” útvonal érvénytelen, vagy nincs megfelelő jogosultság az eléréséhez.

en: Data
hu: Adat

en: export
hu: exportálás

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Hello <strong>!username</strong>
hu: Üdvözlet <strong>!username</strong>

en: Add shortcut
hu: Gyorshivatkozás hozzáadása

en: Edit shortcut
hu: Gyorshivatkozás szerkesztése

en: Delete shortcut
hu: Gyorshivatkozás törlése
