Toolbar (6.x-2.1) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: toolbar
ja: ツールバー

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Register
ja: 登録

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: disabled
ja: 無効

en: Overview
ja: 概観

en: Login
ja: ログイン

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Import
ja: インポート

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: Role
ja: 役割

en: Toolbar settings
ja: ツールバーの設定

en: Log out
ja: ログアウト

en: Shortcuts
ja: ショートカット

en: Delete role
ja: 役割の削除

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ja: パス '@link_path' が正しくないか、アクセス権がありません。

en: Data
ja: データ

en: export
ja: エクスポート

en: Toolbar
ja: ツールバー

en: Add shortcut
ja: ショートカットを追加

en: Edit shortcut
ja: ショートカットを編集

en: Delete shortcut
ja: ショートカットを削除
