Toolbar (6.x-2.1) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: disabled
jv: mati

en: Overview
jv: Sekilas

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Role
jv: Parāgā

en: Log out
jv: Metu log

en: Shortcuts
jv: Sidhatan

en: Delete role
jv: Mbusak parāgā

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
jv: Path '@link_path' ora ānā sing sah utāwā Sampéyan ora nduwé kawenangan ngaksés.

en: Add shortcut
jv: Nambah sidhatan

en: Edit shortcut
jv: Sunting sidhatan

en: Delete shortcut
jv: Mbusak sidhatan
