Toolbar (6.x-2.1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: toolbar
ka: ხელსაწყოთა პანელი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Path
ka: გზა

en: Role
ka: როლი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Shortcuts
ka: სწრაფი ბმულები

en: Delete role
ka: როლის წაშლა
