Toolbar (6.x-2.1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Log out
mg: Fivoahana
