Toolbar (6.x-2.1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: disabled
oc: desactivat

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Login
oc: Identificant

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Role
oc: Ròtle

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Shortcuts
oc: Acorchis

en: Delete role
oc: Suprimir lo ròtle

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
oc: La ruta '@link_path' es pas valida o no i teniu accès.

en: Data
oc: Donadas

en: export
oc: exportar

en: Toolbar
oc: Barra d'aisinas

en: Add shortcut
oc: Apondre un acorchi

en: Edit shortcut
oc: Editar l'accès directe

en: Delete shortcut
oc: Elimina l'accès directe
