Toolbar (6.x-2.1) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: toolbar
or: ଉପକରଣ ଦଣ୍ଡିକା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ
