Toolbar (6.x-2.1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Login
se: Logge sisa

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Log out
se: Logge eret
