Toolbar (6.x-2.1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: toolbar
uk: панель інструментів

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Register
uk: Реєстрація

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: disabled
uk: вимкнено

en: Overview
uk: Огляд

en: Login
uk: Вхід

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: Role
uk: Роль

en: Edit
uk: Редагувати

en: Toolbar settings
uk: Налаштування панелі інструментів

en: Log out
uk: Вихід

en: Shortcuts
uk: Швидкі кнопки

en: Delete role
uk: Видалити роль

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '@link_path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.

en: Data
uk: Дані

en: export
uk: експорт

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Hello <strong>!username</strong>
uk: Привіт, <strong>!username</strong>

en: Add shortcut
uk: Додати швидку кнопку

en: Edit shortcut
uk: Редагувати швидку кнопку

en: Delete shortcut
uk: Видалити швидку кнопку
