Toolbar (6.x-2.2) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: toolbar
lv: rīkjosla

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Overview
lv: Pārskats

en: Login
lv: Pieslēgties

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Role
lv: Loma

en: Log out
lv: Iziet

en: Shortcuts
lv: Īsceļi

en: Delete role
lv: Dzēst lomu

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lv: Ceļš '@link_path' ir nederīgs vai arī nav pieejas.

en: Data
lv: Dati

en: export
lv: eksportēt

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Add shortcut
lv: Pievienot īsceļu

en: Edit shortcut
lv: Rediģēt saīsni

en: Delete shortcut
lv: Dzēst saīsni
