Toolbar (6.x-2.2) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ
