Toolbar (6.x-2.2) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: toolbar
ro: bară de instrumente

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: disabled
ro: dezactivat

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Role
ro: Rol

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Shortcuts
ro: Scurtături

en: Delete role
ro: Șterge rolul

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ro: Calea  '@link_path' este sau invalidă sau nu aveţi acces la ea.

en: Data
ro: Dată

en: Toolbar
ro: Bara de unelte

en: Add shortcut
ro: Adaugă comandă rapidă
