Toolbar (6.x-2.2) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: toolbar
sk: panel nástrojov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Overview
sk: Prehľad

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: Delete role
sk: Odstrániť kategóriu používateľov

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sk: Zadaná cesta '@link_path' nie je správna alebo nemáte do nej prístup.

en: Data
sk: Údaje

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Hello <strong>!username</strong>
sk: Ahoj <strong>!username</strong>

en: Add shortcut
sk: Pridať skratku

en: Edit shortcut
sk: Upraviť skratku

en: Delete shortcut
sk: Odstrániť skratku
