Toolbar (6.x-2.2) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: toolbar
th: แถบเครื่องมือ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: Shortcuts
th: เส้นทางลัด

en: Delete role
th: ลบบทบาทผู้ใช้

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
th: ตำแหน่งพาธ '@link_path' ไม่ถูกต้อง หรือคุณยังไม่ได้ หรือ คุณไม่สามารถเข้าถึงได้

en: Data
th: ข้อมูล
