Toolbar (6.x-2.3) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Overview
bg: Обзор

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Role
bg: Роля

en: Log out
bg: Излез

en: Shortcuts
bg: Преки пътища

en: Delete role
bg: Изтриване на роля

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bg: Пътят '@link_path' е невалиден или нямате достъп до него.

en: Add shortcut
bg: Прибави кратък път
