Toolbar (6.x-2.3) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Overview
bs: Pregled

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Role
bs: Uloga

en: Log out
bs: Odjavi se

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bs: Putanja '@link_path' je ili neispravna ili vam je onemogućen pristup.
